O nás

Podnikáte zrovna výlet po majestátnej prírode alebo znamenitých pamiatkach okolo Strážovských vrchov? Zaiste ponúkajú dych berúce pohľady a preskúmanie všetkých zákutí môže zabrať i celé dni. Nie len preto táto lokalita núti človeka užívať si ju plnými dúškami čo najdlhšie. A práve pre spríjemnenie a predĺženie týchto chvíľ tu pre Vás môžeme byť my. Či už chcete zdolávať najnáročnejšie reliéfy a dopriať si neďaleký relax alebo sa proste len v kľudu rekreovať, naša recepcia je otvorená dennodenne.

Penzión Normandia ponúka celkom 72 kvalitne vybavených lôžok, a teda je pre dostatočné kapacity vhodný i k mnohočlenným autobusovým zájazdom, školám v prírode, lyžiarskym zájazdom a pod. Izby disponujú novým nábytkom so štandardnou kvalitou. Niektoré z nich majú balkón s krásnym výhľadom na jazero. Samozrejmosťou je na každej izbe toaleta, sprcha či kúpeľňa a televízor. Detailný rozpis parametrov jednotlivých izieb môžete nájsť v kategórii s kompletnými službami.
Na občerstvenie je k dispozícii reštaurácia, bar i zastrešená terasa vybavená grilom. Ako zábavné a osviežujúce aktivity môžu poslúžiť napríklad bazén, sauna, pingpongový stôl, stolný futbal alebo biliard. Pracovné výjazdy môže uľahčiť konferenčná miestnosť presne pre tento účel, malým deťom môže prísť vhod náš detský kútik.

Pre návštevníkov, ktorí holdujú náročnejším štrekám môže byť veľkou výhodou. V prípade predĺžených alebo čisto neskorých výletov – neobmedzený prístup do penziónu vďaka nepretržitej službe na recepcii môže prísť veľmi vhod. Náš ochotný personál samozrejme veľmi rád poskytne svoje vlastné tipy na výlety a aktivity, ktorých je v tomto prípade nespočetne. V lyžiarskej sezóne je penzión strategicky dobrým miestom, cesta do lyžiarskeho strediska Čičmany autom zaberie len necelú polhodinu.

Pre ešte bližšiu predstavu si môžete prehliadnuť naskrz spokojné reakcie na internetových ubytovacích databázach alebo obrázky na webových stránkach či Facebooku a neváhajte sa obrátiť s ľubovoľnou upresňujúcou otázkou. Budeme sa tešiť na spríjemnenie vašich ciest.